Прогноз погоди на 7 - 10 грудня 2018 року по місту Рівне та області

ДСНС прогноз погоди Рівне

Прогноз погоди на 7 - 10 грудня

Найближчими днями очікується підвищення температури повітря та опади.

 7 грудня:  Хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів. Вдень опади у вигляді снігу, мокрого снігу та дощу, вдень місцями ожеледь, слабке налипання мокрого снігу. Вночі та вранці місцями туман.  На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 3-8º морозу, вдень  -3,+2º.
 Атмосферний тиск буде падати.

 8 грудня:  Хмарно з проясненнями, опади у вигляді мокрого снігу та дощу, вночі місцями ожеледь. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі  -3,+2º, вдень  0-5º тепла.
Атмосферний тиск буде падати.

9 грудня:  Хмарно з проясненнями, місцями невеликі опади у вигляді мокрого снігу та дощу, вночі місцями ожеледь. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний, 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі  -3,+2º, вдень  0-5º тепла.
Атмосферний тиск буде падати.

10 грудня:  Хмарно з проясненнями, місцями невеликі опади у вигляді мокрого снігу та снігу, вночі місцями ожеледь. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі та вдень  -3,+2º.
Атмосферний тиск буде рости.

 

Ключові слова: