Прогноз погоди по Рівненській області на 28 листопада - 1 грудня 2023 року

Погода Рівне

Прогноз погоди на 28листопада-01 грудня:

Погоду визначатиме серія південних циклонів.

28 листопада:  Погоду визначатиме південний циклон, який буде зміщуватись з Угорської низовини на центральні райони України. Очікується хмарна погода з проясненнями. Вночі невеликий сніг, вдень помірний сніг та мокрий сніг. Вночі та вранці слабкий туман. Вдень слабке налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі  4-9º морозу, вдень -3+2º.

29 листопада. Погоду продовжить визначати південний циклон, який буде переміщуватись з центральних районів України на схід Білорусі. Передбачається хмарна погода з проясненнями. Вночі помірний, місцями значний сніг та мокрий сніг, вдень невеликий сніг та мокрий сніг. Вночі налипання мокрого снігу, вдень хуртовина. На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура  вночі 2-7º морозу, вдень -4..+1º.  

30 листопада:  Погоду обумовить північна периферія антициклону з центром над Балканами. Очікується хмарна погода з проясненнями. Вночі без істотних опадів, вдень невеликий сніг. На дорогах ожеледиця.  Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура  вночі 5-10º морозу, вдень -4..+1º

01 грудня: Черговий південний циклон, який буде переміщуватись з півночі Італії на Рівненську область знову погіршить погоду. Передбачається хмарна погода з проясненнями. Вночі  невеликий сніг та мокрий сніг. Вдень помірний мокрий сніг та дощ. Вдень ожеледь, налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця.  Вітер південно-східний, 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с.  Температура  вночі 1-6º морозу, вдень -2..+3º.