Таємниця виконання бажань

Мріяти - здавалося б, що може бути простіше? Однак це ціле мистецтво - правильно спрямовувати енергію своїх бажань, щоб у підсумку вони принесли позитивний ефект і реалізувалися саме в потрібній тобі формі.
 
 Напевно ти не раз чув про те, що всі думки матеріальні - це дійсно так. Кожен наш емоційний посил володіє великою силою. Відповідно, потрібно вчитися управляти цією міццю, домагаючись того, аби сила була спрямована виключно на здійснення твоїх бажань.
 
Як формулювати бажання ?
 
Правильне формулювання твого бажання - важлива складова успіху. Як відомо, наша підсвідомість сприймає всю інформацію, що надходить ззовні, буквально, так що будь гранично точним у виборі слів і уважно ознайомся з інструкцією по вірному формулюванню бажання.
 
Правило 1. Думай позитивно. Повністю відмовся від заперечення у формулюванні бажання - уникай використання частинки «не», інакше ти ризикуєш отримати прямо протилежний ефект. Так, варіанти «хочу не хворіти» або «не хочу хворіти» категорично неприйнятні. Потрібно використовувати позитивне формулювання - «хочу бути здоровим».
 
Правило 2. Формулюй бажання конкретно. Уникай розмитих і невизначених фраз. Наприклад, словосполучення «хочу любові» висловлює дуже абстрактне бажання. Любов - поняття загальне. Бажання, звичайно, збудеться, але ти можеш стати об'єктом почуттів консьєржа з ​​твого під'їзду, або сама сумирно закохатися в свого боса. Якщо ти прагнеш любові, то не забудь вказати, що вона повинна бути взаємною, приносити тобі щастя. Опиши чоловіка, якого б ти хотіла бачити поруч із собою. Якщо ж ти хочеш знайти роботу, то вкажи бажану зарплату, графік, територіальне розташування - загалом, не скупись на деталі, щоб не отримати в результаті несподіваних результатів.
 
Правило 3. Формулюй бажання в теперішньому часі. Коли ти чітко визначила своє бажання, наприклад «хочу зустріти чоловіка, з яким я створю щасливу сім'ю», переведи його в режим «теперішнього часу». Якщо ти будеш використовувати в формулюванні свого бажання майбутній час, то ризикуєш так і залишити виконання заповітної мрії у вічному майбутньому, яке ніколи не стане справжнім. Тому остаточний варіант твого бажання повинен виглядати так: «я зустрічаю чоловіка, з яким ...».
 
Як працювати з бажаннями
 
Правило 1. Твоє бажання повинно викликати у тебе тільки позитивні емоції. Якщо, наприклад, ти хочеш отримати певну машину, то вчися радіти за тих, кому вже дістався автомобіль твоєї мрії. Якщо ж ти будеш злитися, заздрити чи засмучуватися, коли оточуючі будуть реалізовувати ТВОЇ прагнення, то тим самим надовго відкладеш виконання бажання.
 
Правило 2. Повір у реальність виконання бажання. Часто ми самі собі створюємо якісь рамки. Наприклад, ти хочеш отримати квартиру, але категорично не знаєш, як на неї заробити і, відповідно, перестаєш вірити і чекати. Постарайся мислити ширше і не обмежуй простір для виконання твого бажання! Подумай про те, що квартиру зовсім не обов'язково купувати - її можна виграти в лотерею, або несподівано отримати в спадщину. Багато хто не вважають себе гідними великої любові, великого багатства і богатирського здоров'я. Ця невпевненість у собі також заважає виконанню задуманого. Думаючи про втілення своєї мрії, повторюй такі фрази: 'У мене є все для того, щоб бажання збулося', 'Я цього варта', 'Мені неодмінно пощастить'.
 
Правило 3. Пам'ятай про свої бажання. Зі своїми мріями необхідно постійно підтримувати контакт. Вони подібні насінню, які потрібно систематично поливати. Запиши свої бажання в окремий зошит і перечитуй їх якомога частіше. Можна також створити дошку бажань і повісити її на видне місце - тоді про свої бажання забути не вийде.
 
Аренда строительных фасадных люлек - це не мрія, це реальність! 
 
Мрійте правильно! Маріанна Косьянова
 
За матеріалами сайту planeta.moy.su
Розділ сайту: