Рівненський обласний центр з гідрометеорології

Все про все ...

Аквариумные растения и другая аквариумная атрибутика

Ахтунг товарищи! Срочные новости! Наконец то, нашел!

Купить аквариумные растения можно на сайте…. Фух, наконец-то переведу дух и поведаю вам свою маленькую историю. Итак, блог путешественника, история об аквариумных растениях начинается здесь.

Дорогие друзья, пребывая на Шри-Ланке, я нашел очень хороших магазин аквариумных растений, там был действительно широкий выбор и низкие цены, плюс еще подогревала ажиотаж надпись “Вы не найдете цен ниже!”. Я конечно-же как и любой любопытный русскоязычный человек, не удержался и спросил, товарищ, а если есть где-то ниже цены чем у вас?! На что продавец рассмеялся, вручил мне свою визитку и сказал, если ты сможешь найти где-то цены ниже и товары будут действительно качественные, позвони мне. Я сделаю контрольный заказ, если все будет хорошо...внимание...я пришлю тебе своего ската Моторо! Да черт возьми! Он действительно его выслал, жду в течении . . . . .


Всі урагани 2017 року в одній моделі

 

Нова симуляція, створена студією візуалізації NASA, демострує чотирі місяці атмосферної активності в двоххвилинному кліпі, нагадуючи про те, яким ураганним було цьогорічне літо.


Негода на Рівненщині і її наслідки (відео)

Сильний снігопад призвів на Рівненщині до низки ДТП, заторів на дорогах, падіння дерев та пошкодження ліній електропередач. Його викликав циклон, який рушив з Балкан на центральні регіони України. Як ліквідовували наслідки негоди, та чи довго протримається сніг розповість Володимир Струс.


Парк культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка

Парк культури та відпочинку імені Т.Г.ШевченкаЯкось на днях завітав до нашого парку культури та відпочинку імені Тараса Григоровича Шевченка. Це улюблене місце відпочинку сотень і тисяч рівнян та гостей міста.

Особисто я пам’ятаю його з свого далекого дитинства. Адже це було так круто і я пам’я таю ті слова «на вихідних ідемо в парк» гуляти з батьками недільного дня, покататися на «лодочках», на «ромашці» )) і звичайно на «Півнику». Епогеєм відвідування був зал ігрових автоматів, де за 15 копійок можна було зіграти в «морський бій». Як не дивно пройшло вже майже пів століття а мої атракціони дитинства стоять на тих самих місцях і навіть функціонують, хіба що ігрових автоматів немає, тай їх актуальність в час планшетів та комп’ютерів думаю втратилась..

Звісно це добре окунутися в дитинство, в спогади. Але панове.. вже 21 століття, вже більше 20 років ми живемо не в союзі, а в незалежній Україні… В мене таке враження, що час у парку Шевченка . . . . .


21 листопада святкуємо Михайла

Таки Михайло приїхав на білому коні (ранок 21 листопада 2017 року)

  

  


Свадебный фотограф - давно уже не роскошь

свадебный фотографДоброго времени суток дорогие друзья, сегодня в своем блоге я хочу поговорить о невероятно важном и радостном событии в жизни каждого человека. Я думаю вы уже могли бы догадаться, что речь пойдет о … Свадьбе конечно же!

Да-да, чего уж, похваcтаюсь. Недавно, это произошло и со мной. Я думал что все будет просто, но не тут то было, камнем преткновения послужил . . . . .


Кондиционер- средство создания микро климата

Как мы прекрасно видим, последнее время наша планета подвергается множеству катаклизмов. На планете растет напряжение, погодные условия резко меняются.

В данный момент мы не будем разбираться и пытаться найти причину этому, да и я например не владею необходимым багажом знаний для такого рода деятельности.

Мы поговорим о климате, но в более мелких масштабах, а точнее о климате в доме. И чтобы его создать, нам нет необходимости изучать карты погоды, нам достаточно купить кондиционер. Покупать конечно нужно у проверенных продавцов, именно такими и является STROYPLOSHADKA.UA/

Здесь можно найти . . . . .


Зміни клімату на планеті стають дедалі відчутнішими

Зміни клімату на планеті стають дедалі відчутнішими.

Особливо якщо поглянути на ланцюг природних катаклізмів, що сталися цього року у різних куточках Землі.


Фантастика сатирична теж збувається

Фантастика )

Був я тут на днях в одному місці, довелося майже пів години сидіти в очікуванні. 

Помітив журнальний столик а на ньому журнальчики. Ними оказались сатиричні брошури 70-х років 20 століття )))

Звісно не втримався, щоб не переглянути раритети ) наприклад журнали "Перець" та "Крокодил" я чудово пам'ятаю з свого дитинства .

Карикатури які висміюють гріхи того часу, доречі дуже багато актуальних і досі, але попались пару картинок, яких не втримався і сфотав. Ось вони:

5-D кінотеатр

Вам нічого це не нагадує?:) та це ж 5D кінотеатр. В далеких 70х про це не знали....

А тут? цеж фотопринтер власною персоною .....


Стан води у річках Устя та Горинь, що протікають на Рівненщині

Комплексна лабораторія спостережень за станом забруднення навколишнього природного середовища Рівненського обласного центру з гідромететорології проводить спостереження за станом поверхневих вод у річках Устя та Горинь. Проби відбираються щомісячно впродовж року.

За 9 місяців 2017 року стан води в річках змінювався в залежності від пори року. Наприклад, в річці Устя в жаркий літній період часто був неприємний запах, вода була мутно-зеленого кольору, були випадки мору риби у попередніх роках. Нажаль і на сьогодні стан річки лишається незадовільним. Але з похолоданням, стан води дещо поліпшується: підвищується вміст розчиненого кисню, дещо уповільнюються процеси гниття водоростей, зникає неприємний запах води. Сильна замуленість річки у межах міста, починаючи з озера Басів кут, невеликі глибини річки вздовж міста, скиди у річку зумовлюють ці всі негативні наслідки. У жаркий літній . . . . .


Сторінки