ДАІ України

Нові бланки водійських посвідчень запровадила ДАІ

Нові зразки бланків свідоцтв про реєстрацію та посвідчень водія вже вступили в дію. Дане введення забезпечить більш якісний захист документів та практично унеможливить їх підробку. У рази збільшиться термін їх використання.

Але вже виникли деякі проблеми по дефіциту в центрах надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів.

Як повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ МВС України, департамент ДАІ за останні дні отримав досить багато звернень від громадян з проханням пояснити ситуацію, що склалася.

ДАІ України нагадує

ДАІ України нагадує, що з 1 жовтня на заміських дорогах транспортні засоби повинні рухатися з увімкненим світлом фар у денну пору доби

   Відповідно до пункту 9.8 Правил дорожнього руху, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 року  № 111 «Про внесення змін до Правил дорожнього руху», що вступили в дію 15 квітня цього року, з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар.

...