День незалежності

Прогноз погоди на 23 - 26 серпня 2016 року

погода рівнеСпека ненадовго відійде.

23 серпня погоду Рівненщини визначатиме зона атмосферного фронту. 
Очікується мінлива хмарність, короткочасний дощ, вночі та вранці місцями сильний короткочасний дощ, місцями грози, град. Вночі та вранці місцями слабкий туман. Вітер північний 7-12м/с. місцями шквалисте посилення вітру до 15-20м/с. Температура повітря вночі 13-18 градусів тепла, вдень 23-28 градусів тепла. 
Атмосферний тиск буде рости.

24 серпня погоду визначатиме поле підвищеного тиску.
Очікується мінлива хмарність, без істотних опадів, вітер північний 7-12м/с. Температура повітря вночі 10-15 градусів тепла, вдень 21-26 градусів тепла. 
Атмосферний тиск істотно не зміниться.

25 серпня збережеться погода без опадів. Вітер північний 5-10м/с. Температура повітря вночі . . . . .

Прогноз погоди на 24 - 27 серпня 2015 року

Літня спека повернулася.

24 серпня до кінця дня опадів не очікується.  Вітер південно-східний, 5-10 м/с,  Максимальна температура повітря  +28..+30º. 
Атмосферний тиск істотно не зміниться.

25 серпня на погодні умови області впливатиме тепле середземноморське повітря. Буде без істотних опадів. Вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +11..+16°, вдень +27..+32º. 
Атмосферний тиск буде слабо падати.

26 серпня місцями пройдуть короткочасні дощі, можливі грози. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, під час грози поривчастий. Температура повітря . . . . .

 

З Днем Незалежності

Колектив АМСЦ Рівне щиросердно вітає всіх з великим національним святом — Днем Незалежності України!

Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави.
Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру, добра і злагоди, творчого натхнення і плідної праці на благо України, нашого талановитого і працелюбного народу!

    Щороку наша країна святкує свій день народження, який ми гордо називаємо День незалежності України. Що ж таке незалежність? Для кожної людини перш за все це самостійність, можливість приймати власні рішення, які підкорюються лише своїм бажанням та інтересам і не потребують зовнішніх вказівок та наказів. Незалежність – це здатність відстоювати свою точку зору в будь – якій справі.

   Уперше День Незалежності України було відзначено 16 липня 1991 року — в пам'ять про те, що рік тому — 16 липня 1990 року — Верховна Рада Української РСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Одночасно того ж 16 липня 1990 року Верховна Рада Української РСР ухвалила постанову «Про День проголошення незалежності України». У ній зазначено:

   Зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 року,Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки постановляє: . . . . .

Прогноз погоди по місту Рівне та Рівненській області на 22 - 25 серпня 2014 року

Метеостанція РівнеВ суботу на Рівненщині буде сухо і +26ºС, а в неділю короткочасний дощ та +22ºС

22 серпня ввечері ще відчуватиметься вплив атмосферного фронту, пройдуть короткочасні грозові дощі, а з приходом антициклона з заходу в решту часу переважатиме погода без опадів. У вранішні години місцями слабкий туман. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 7-12ºС, вдень 18-23ºС. Атмосферний тиск буде слабо рости.

23 серпня буде без опадів. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 9-14ºС, вдень 21-26ºС. Атмосферний тиск буде падати.

24 серпня атмосферні фронти з заходу принесуть . . . . .

День незалежності України

День незалежності — найважливіше національне свято в більшості країн світу. Не є винятком і Україна: 24 серпня (а саме цього дня наша країна святкує річницю своєї незалежності) є головним державним святом.

Дата 24 серпня пов'язана з прийняттям цього дня в 1991 р. Верховною Радою тоді ще Української РСР Акта проголошення незалежності України.

Виходячи зі смертельної небезпеки, яка нависла над Україною у зв'язку з державним переворотом в СРСР 19 серпня 1991 р., продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, виходячи з права на самовизначення, передбаченого Статутом ООН та іншими міжнародно-правовими документами, здійснюючи Декларацію про Державний суверенітет України, Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки урочисто проголошує незалежність України та створення самостійної Української держави — України.
Територія України є неподільною і недоторканною.
Віднині на території України мають чинність винятково Конституція і закони України.
Цей акт набирає чинності з моменту його схвалення.