мігрень

Як легше переносити зміни погоди та покращити самопочуття

Зміна температури повітря, атмосферного тиску та вологості у багатьох людей викликає різке погіршення самопочуття. Причина цих хворобливих симптомів залежить від стану організму кожної конкретної людини.

Найбільше від перепаду температури страждають люди з хронічними захворюваннями. Хоча різкі зміни температури повітря та атмосферного тиску викликають погіршення самопочуття навіть у практично здорових людей.

Через коливання атмосферного тиску рівень кисню у крові змінюється, в результаті чого кровоносні судини реагують на перепади погоди звуженням або розширенням. Саме тому у багатьох людей через перепади температур болить голова.

Вплинути на погоду ми не можемо. Зате цілком в змозі в цей період уникати інших „провокаторів” головного болю – безсоння, стресів, алкоголю, жирних та гострих страв. Щоб перепади погоди не викликали погіршення самопочуття, пийте більше води, трав'яного чаю, гуляйте на свіжому повітрі, намагайтеся не перепрацьовувати і убезпечитися від емоційних навантажень.

Якщо на погоду голова болить дуже сильно, слід повністю виключити з раціону натуральну каву та червоне вино, оскільки ці продукти можуть спровокувати напад мігрені. Намагайтеся уникати стресових ситуацій та дбати про повноцінний сон. Для полегшення . . . . .