охорона праці

Всесвітній День охорони праці

28 квітня - Всесвітній День охорони праці.

Україна відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685 також відмічає цю дату, як Національний день охорони праці. У 2014 році девіз за рекомендацією МОП: «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві». Актуальність відповідної тематики обумовлена тим, що сьогодні хімічні речовини та їх сполуки є одними з основних як у повсякденному житті людини, так і на виробництві.

З 22 по 28 квітня в Рівненському обласному центрі з гідрометеорології проводились заходи приурочені Всесвітньому дню охорони праці.

Працівники Рівненського ЦГМ були ознайомлені із зверненням Оргкомітету з підготовки та проведення у 2014 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні і взяли активну участь у його проведенні:

  • Затверджено План заходів з підготовки та проведення Дня охорони праці в Рівненському ЦГМ;
  • Проведено наради присвячені організації заходів до Дня охорони праці;
  • Керівники структурних підрозділів пройшли навчання в Обласному центрі екстреної медичної допомоги та отримали знання по наданню долікарської допомоги, а саме проведення первинного огляду потерпілого за системою ABC; штучної вентиляції легень (ШВЛ); непрямого масажу серця (НМС); допомога при електротравмах, опіках, кровотечах та при дорожньо-транспортних пригодах. (протокол №1 від 24.04.2014);
  • Оновлено та оформлено . . . . .