Великий Вибух

Великий вибух - теорія виникнення Всесвіту

Найбільш визнана теорія виникнення Всесвіту- це теорія Великого вибуху.

Вважається, що до Великого вибуху не було ні простору, ані часу, а саме Великий вибух дав Всесвіту поштовх, і він став розширюватися разом із простором, створюючи час і простір в чотиривимірному вимірі.

Період Великого вибуху - умовний інтервал часу від «нуля» до декількох сотень секунд.

Всесвіт почав розширюватися в мить через 10 в -43 степеня секунди (мізерно мала частина секунди, яка виражається числом 1/1 з 43 нулями, звана часом Планка) після початку Великого вибуху, що було до цього часу, вчені поки пояснити не можуть.

Вчені фізики відступили назад від зробленого раніше "відкриття століття"

В березні місяці цього року група вчених-фізиків з Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики (Harvard-Smithsonian Center for Astrophysics) оголосила про отримання перших доказів існування гравітаційних хвиль, що, в свою чергу, є прямим доказом факту розширення Всесвіту в результаті Великого Вибуху. У зв'язку з таким відкриттям, яке можна було вважати одним з відкриттів століття, було проведено безліч помпезних заходів, були зроблені прогнози по отриманню Нобелівської премії і т.п. Однак, вчених, які зробили відкриття, спіткало жорстке розчарування, нові факти вказують на те, що джерелом значної частини виявлених сигналів є міжзоряне космічна пил, а не відлуння Великого Вибуху.
 
Нагадаємо нашим читачам . . . . .