Індостан

Індостан — півострів на півдні Азії, головним чином в Індії. Площа бл. 2 млн км2 (один з найбільших у світі). Омивається Аравійським морем (на заході) і Бенгальською затокою (на сході).

Поверхня зайнята Декан­ським плоскогір'ям (висота 300—900 м), яке оточене горами Західні і Східні Гати. На півдні — масиви Анаймалай (висота до 2698 м), Нілгирі, Кардамонові гори; вздовж узбережжя — алювіальні низовини.

Клімат мусонний, з дощовим літом, опадів від 500 мм (у внутрішніх районах) до 3000 мм (на зовнішніх схилах Західних Гат) на рік.

Основні річки — Нарбада, Тапті, Маханаді, Годаварі, Крішна. На зовнішніх схилах Західних і Східних Гат — вологі вічнозелені і листопад­ні ліси, у внутрішніх районах — рослинність типу саван, у дельтах рі­чок — мангрові ліси.

Значна частина Індостану оброблена (просяні, рис, пшениця, бавовник). Родовища руд заліза, марганцю.

==========
Отличный выбор для автосервисов с высоким потолком! Надежный подъемник по доступной цене! 1 год гарантии! Автоподьемник launch 4 объединяет в себе лучшие качества. Отличные эксплуатационные характеристики позволяют использовать его в небольших мастерских с ограниченным бюджетом.

Розділ сайту: