Національний парк Серенгеті

Серенгеті — національний парк на півночі Танзанії, один з найбіль­ших у світі. Він розташований на відстані 320 км від Аруші, на висоті від 910 м до 1820 м над рівнем моря, площа — 1,3 млн га.

На мові масаї «серенгеті» означає «нескінченні рівнини». З усіх заповідників Африки Серенгеті є першим за кількістю видів і загальним числом тварин, що населяють його. У межах заповідника живе понад 1,5 млн голів великих ссавців, головним чином копитних.

Тут можна побачити бл. 35 видів рівнинних тварин, включаючи «велику п'ятірку» — слонів, носорогів, левів (бл. 3000 особин) і леопардів, бегемотів і буйволів. Серед інших поширених тут тварин можна назвати жирафів, антилоп гну, газелей Гранта і Томсона, зебр, гепардів, крокодилів, гієн, бабуїнів та інших мавп, а також понад 500 видів птахів (фламінго, венценосний журавель, лелека-ябіру тощо).

==========
Мы дорожим каждым клиентом, поэтому, активно изучаем спрос и имеющиеся предложения на рынке, стремясь постоянно обновлять имеющийся ассортимент и предлагать нашим покупателям только самые лучшие окна пвх.

Розділ сайту: