Пустеля Гобі

Гобі — смуга пустель і напівпустель на півдні і південному сході Мо­нголії і в прилеглих районах Китаю. Вона простяглася із заходу на схід на 1750 км при ширині 600 км.

У цих межах розрізнюють Гашунську, Джунгарську і Заалтайську Гобі на заході і Східну, або Монгольську, Гобі в центральній і східній частинах. Площа понад 1000 тис. км2. Переважа­ють рівнини висотою 900—1200 м.

Клімат різко континентальний (коливання температур від -40 °С в січні до +45 °С в липні), опадів менше за 200 мм на рік.

Розріджена рослинність. У складі флори провідне місце займають представ­ники сімейства лободових, складноцвіті, або айстрові, злаки і бобові.

Фауна нечисленна за видовим складом; зустрічаються двогорбий верблюд, тушканчики, земляні зайці, пісчанки, джейран, монгольський кулан. Серед птахів — жайворонки, монгольські пустинні сойки, саксаульний горобець, пустинна славка, канюк, беркут. У Монголії — Гобійський національний парк.

==========
Наша компания предоставляет все виды грузоперевозок: автомобильные, морские, перевозки железнодорожные. Мы готовы доставить Ваши грузы в любую точку России и СНГ.  Для своевременной доставки Ваших грузов мы используем только современные подвижные составы. Также мы подберем оптимальный способ перевозки, в зависимости от характеристик Вашего груза.

Розділ сайту: