першотравень

Прогноз погоди на 1 - 5 травня 2015 року

Взавтра на Рівненщині до +20˚, а в суботу з дощем

1 травня вночі очікується погода без опадів, а вдень місцями пройдуть невеликі короткочасні дощі з грозою. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +3..+8°, вдень +15..+20°.
Атмосферний тиск буде слабо падати.

2 травня активні атмосферні фронти з Балтики принесуть помірні дощі, місцями грози. Вітер західний, 7-12 м/с, під час грози поривчастий. Температура повітря вночі +4..+9°, вдень +10..+15°.
Атмосферний тиск буде слабо рости

3 травня в полі підвищеного тиску передбачається погода без істотних опадів. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря . . . . .

1 травня - Свято Весни і Праці

1 травня, першотравень, свято весни і праці, день солідарності трудящихся     1 травня 1886 американські робочі організували страйк з вимогою 8-годинного робочого дня. Страйк і супутня демонстрація закінчилися кровопролитним зіткненням з поліцією.
У липні 1889 року Паризький конгрес II Інтернаціоналу, на згадку про виступ робочих Чикаго, ухвалив рішення про проведення 1 травня щорічних демонстрацій. Вперше день міжнародної солідарності трудящих був відзначений в 1890 році в Австро-Угорщині, Бельгії, Німеччини, Данії, Іспанії, Італії, США, Норвегії, Франції, Швеції та деяких інших країнах.
     Довгий час Першотравень був символом революції, непримиренної класової боротьби. Це свято відзначається в 66 державах світу.
     Мир. Праця. Травень. Протягом 70 з гаком років у СРСР цей день відзначався як свято солідарності всіх трудящих. Тепер в Україні 1 Травня відзначається як свято весни і праці. Крім того, в Казахстані це свято єдності народу Казахстану, в Литві - день матері, у Кореї - день народження Будди, у Франції - День конвалії. Вибирайте свято на смак і відзначайте!