1 травня

Прогноз погоди по місту Рівне та Рівненській області на 1-4 травня 2020 року

Прогноз погоди по місту РівнеПрогноз погоди на 1-4 травня

#залишайсявдома

 1 травня: Мінлива хмарність. Без істотних опадів.  Вітер північний з переходом на південно-східний, 7-12 м/с. Температура  вночі  4-9º тепла, вдень 13-18° тепла.
Атмосферний тиск буде падати.

2 травня: Мінлива хмарність.  Вночі без опадів. Вдень невеликий дощ.  Вітер південний з переходом на північно-західний, 7-12м/с. Температура вночі 6-11° тепла, вдень . . . . .

Прогноз погоди на 1 - 4 травня 2018 року по місту Рівне та Рівненській області

Прогноз погоди по місту Рівне та областіНайближчими днями на Рівненщині буде тепло і переважно без опадів.

1 травня - в перший день останнього місяця весни відчуватиметься близькість атмосферного фронту з заходу. Місцями очікуються короткочасні дощі з грозою, подекуди град. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, вдень під час грози шквали 15-20 м/с. Температура повітря вночі +10..+15º, вдень +25..+30º.
Атмосферний тиск буде слабо рости.

2 травня вночі та вранці місцями передбачається невеликий короткочасний дощ, гроза. Вдень переважно без опадів. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +10..+15º, вдень +24..+29º.
Атмосферний тиск буде слабо падати.

3 травня опади не очікуються. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +10..+15º, вдень . . . . .

День міжнародної солідарності трударів

День міжнародної солідарності трударів — свято, що відзначається в 142 країнах, в тому числі в Україні 1 травня або у перший понеділок травня. В Україні 1 і 2 травня щороку оголошуються вихідними днями.

Походження Дня солідарності трудящих нерозривно пов'язане з боротьбою за коротший робочий день, яка розпочалася практично з початком введення фабричної системи виробництва в США.

Хоча домінуючою причиною перших страйків в країні була мізерна заробітна плата, питання коротшого робочого дня та право на створення робітничих організацій не були другорядними вимогами робітників. Згодом, в умовах все зростаючої тривалості робочого дня (яка іноді досягала 15-20 год. на день), вимога значного його скорочення стала визначальною.

Страйки 1877 року, в яких було задіяно десятки тисяч працівників залізниці та сталеварної промисловості були придушені спільними діями державних та столичних військових сил. Проте вже на початку 80-х вони розгорнулися з новою силою. Слід зауважити, що вони носили здебільшого мирний характер. В 1886 році кількість працівників, що безпосередньо приймали участь в боротьбі за 8-годинний робочий день досягла 500 000 чол. Центом руху за скорочення робочого дня було м. Чикаго.

1 травня . . . .