алергія

Весняна алергія, або як боротися з сезонною алергією?

Весна - час розквіту, відродження і бурхливої радості життя. Але далеко не всім цей розквіт до душі. Деякі ненавидять загальне весняне піднесення тому, що в цей період у них проявляється алергія.

Весняну алергію викликає пилок, який з'являється у другій половині квітня на багатьох деревах (на березі, ліщині, дубі, клені, ясені), а також на деяких чагарниках.

За даними Міністерства охорони здоров’я України кількість алергічних захворювань в Україні постійно зростає, близько 25% людей страждає на таку патологію.

Перебіг алергії схожий на простудні захворювання, проте, є певні відмінності. Якщо застуда розвивається поступово, то алергія виникає різко і раптово. Нежить та сльозоточивість відразу стають рясними. Ніколи алергія не супроводжується ломотою в тілі, температурою, головним болем. Часті її супутники - це почервоніння очей та їх подразнення, чхання, можливо, кропив’янка (шкірне захворювання) і свербіж шкіри. І нарешті, якщо застуда відступає через тиждень-другий, то алергія буде продовжуватися до тих пір, поки не зникне з поля дії алерген, що її викликає. Добре, якщо рослина відцвіте або ви зміните місце проживання, в іншому випадку . . . . .