автомобіль

Деякі поради автомобілістам

1. Траса, поворот наліво. Ви стоїте і пропускаєте зустрічні авто. НЕ викручуйте заздалегідь кермо вліво. Удар ззаду і ви труп під фурою. Тримати кермо тільки прямо.

2. Ви схопили узбіччя або сніжний Брустер зліва (наприклад, біля розділової смуги на проспекті) або праворуч (узбіччя). Убийте в собі інстинкт смикнути кермо у протилежну сторону. МЕРТВОЮ хваткою керма, не змінюючи положення ноги на педалі газу, компенсуйте відведення убік. Авто буде втрачати швидкість і повернеться на дорогу. Не потрібно намагатися, у що б то не стало прагнути на дорогу, вас різко кине у зворотний бік.

3. Будьте уважні при проходженні затяжних поворотів по внутрішньому радіусу (для вас внутрішній, для зустрічних зовнішній). Якщо зустрічний автомобіль, що проїжджає по зовнішньому радіусу почне заносити, то він поїде не в кювет, а в 90% випадках, після судомних рухів зустрічного водія, він полетить вам в лоб. Помилково більше боятися зустрічних машин які проїжджають по внутрішньому радіусу, як правило, їх занос кінчається на узбіччі. Хоча всяке буває. Уважно потрібно на затяжних. Якщо вам в лоб летить авто, то краще рішення це кювет.

4. Коли перебудовуєтеся...