Єгипет

Головне призначення єгипетських пірамід ...

Останні дослідження з допомогою сучасної апаратури показали, що стародавні єгипетські піраміди мали куди більш важливе призначення, ніж вважалося раніше. Судячи з їх конструкції і матеріалу, з якого вони були виготовлені, піраміди представляли собою стародавні електростанції.

Археологи з’ясували, що деякі єгипетські піраміди є лише верхівками величезних споруд.

З допомогою радарів вчені просканували ділянку навколо піраміди Абу-Гараб і з’ясували, що вона — лише мала частина загадкової будівлі, прихованої під пісками.

Виявилося, що дана піраміда не тільки була найбільшим обеліском Єгипту, але і могла служити стародавньою електростанцією. Враховуючи те, що споруда виконана з кварцу, вона була здатна збирати ефірну енергію зі іоносфери Землі і перетворювати її в електрику.

Також вчені з’ясували . . . . .

Єгипет

Єгипет (араб. Міср), Арабська Республіка Єгипет (Гумхурія Міср аль-Арабія) — держава на північному сході Африки і на Синайському п-ові в Азії. Площа 1001,4 тис. км2. Населення 74,7 млн людей (2003); 98 % єги­птяни (єгипетські араби), а також нубійці, бербери тощо. Міське насе­лення 45 % (1998). Офіційна мова — арабська. Державна релігія — іслам (сунітського напряму), бл. 10 % населення — християни (копти). Адміні­стративно-територіальний поділ: 26 мухафаз (губернаторство). Столиця — Каїр. Глава держави — президент. Законодавчий орган — однопалатні Народні збори.

На півночі омивається водами Середземного моря, на сході — вода­ми Червоного моря. Бл. 96 % всієї території — пустинні райони, 3 % — дельта і долина р. Ніл. Клімат на півночі субтропічний, на іншій терито­рії — тропічний пустинний. Середні температури січня від 11—12 °С на півночі до 15—16 °С на півдні, липня відповідно 25—26 °С і 30—34 °С. Опадів на рік менше ніж 100 мм на більшій частині території, 200—400 мм на півночі. Єдина річка — Ніл. Великі запаси підземних вод. Щебе­нисті і піщані пустелі. У долині і дельті Нілу — культурна рослинність. Резерват Ваді-Рішраш.