єгипетські піраміди

Головне призначення єгипетських пірамід ...

Останні дослідження з допомогою сучасної апаратури показали, що стародавні єгипетські піраміди мали куди більш важливе призначення, ніж вважалося раніше. Судячи з їх конструкції і матеріалу, з якого вони були виготовлені, піраміди представляли собою стародавні електростанції.

Археологи з’ясували, що деякі єгипетські піраміди є лише верхівками величезних споруд.

З допомогою радарів вчені просканували ділянку навколо піраміди Абу-Гараб і з’ясували, що вона — лише мала частина загадкової будівлі, прихованої під пісками.

Виявилося, що дана піраміда не тільки була найбільшим обеліском Єгипту, але і могла служити стародавньою електростанцією. Враховуючи те, що споруда виконана з кварцу, вона була здатна збирати ефірну енергію зі іоносфери Землі і перетворювати її в електрику.

Також вчені з’ясували . . . . .

Піраміди - антени космічного зв'язку

            Зовсім недавно фізика та біологія збагатилися цілим рядом нових відкриттів, здатних корінним чином вплинути на наші колишні фундаментальні уявлення про гравітацію, інерцію, електрику, магнетизм, хвильові явища, причини конструкції живих організмів і багато іншого. З'ясувалося, що в основі всього перерахованого вище лежить всього один-єдиний ефект, різні сторони якого ми і спостерігаємо, даючи його проявам різні назви.

            Всі ці сенсаційні відкриття вдалося зробити завдяки іншому відкриттю, причому не менш сенсаційному - розгадці « таємниць» конструкції і форми єгипетських пірамід, які протягом століть помилково вважаються пірамідальними гробницями староєгипетських фараонів. Розповідає автор відкриттів, науковий співробітник лабораторії експериментальної оптики Санкт - Петербурзького НДІ біологічного моніторингу Андрій ВЕРЖБИЦЬКИЙ.

            Всупереч сформованій думці, що єгипетські піраміди являють собою своєрідно влаштовані гробниці фараонів, проведені експерименти з опромінювання вапнякових пірамід показали, що піраміди - це зовсім не гробниці, а гранично грамотно сконструйовані діелектричні рефракторні антени, форма яких передбачає їх використання для радіозв'язку на далекі і наддалекі космічні відстані. Аналіз роботи антен такої незвичайної конфігурації виявив у них унікальні з точки зору сучасної антенної техніки можливості, в силу яких пірамідальна діелектрична антена не тільки не поступається, а за багатьма параметрами значно перевершує будь-яку сучасну параболічну антену.