плоска земля

Чому деякі люди вірять у плоску землю ?

Плоска земля
У нашому світі досі є люди, які вірять, що Земля є плоскою, незважаючи на величезну кількість наукових фактів, що доводять зворотнє. Чому?
 
     Просто дивлячись на цю проблему із різних боків, неважко зрозуміти, що на плоскій поверхні не може спостерігатися те, що ми бачимо. Наприклад, об'єкти, що віддаляються, не тільки починають здаватися менше, але й поступово зникають: спочатку за горизонтом ховається їх нижня частина, а потім і верхня. Якщо ви спостерігали за кораблем на горизонті, ви бачили це самі. І навпаки: наближаючись до гір, ми бачимо спочатку їхні вершини, а вже потім основу. Незважаючи на все це, є люди, які вважають, що нас всіх вводять в оману. Ці люди вважають що правителям вигідно нам брехати про кулясту Землю, і вони бажають аби ми в це вірили. Але питання навіщо це їм? Що їм це дає?
 
     Отже, питання не в тому, «чому люди вірять у плоску Землю», а скоріше в тому, «чому люди вірять у змову»? Відповідь проста: через відсутність довіри та базових знань. Відсутність базових елементарних знань із фізики чи географії помножене на тотальну недовіру продукує