День працівників гідрометеорологічної служби України

Прогноз погоди на 19-22 листопада 2021 року по місту Рівне та області

Туман19 листопада - День працівників гідрометеорологічної служби

Прогноз погоди на 19-22 листопада

19 листопадаХмарно. Часом опади, переважно у вигляді дощу. Вітер західний, 7-12 м/с, вранці та вдень пориви 15-20 м/с.  Температура вночі 0-5° тепла,  вдень 6-11º тепла.
Атмосферний тиск буде падати.

20 листопада: Хмарно з проясненнями. Невеликий дощ. Вітер західний, 7-12 м/с,   пориви 15-20 м/с. Температура вночі 3-8° тепла,  вдень . . . . .

Прогноз погоди на 20-23 листопада 2020 року по місту Рівне та області

 

Прогноз погоди на 20-23 листопада.

Після проходження холодного фронту вихідними днями температура повітря вночі знизиться до - 5 градусів морозу.

20 листопада: Хмарно. Часом опади переважно у вигляді дощу. Вночі та вранці слабкий  туман.  Вітер західний, 7-12 м/с, пориви 15-20м/с. Температура вночі 0-5° тепла, вдень 2-7° тепла.
Атмосферний тиск буде рости

21 листопада: Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вітер західний, 7-12  м/с. Температура вночі 0-5° морозу, вдень . . . . .

19 листопада відзначається День працівників гідрометеорологічної служби

День працівників гідрометеорологічної служби України

День працівників гідрометеорологічної служби України

Майже кожен українець щодня цікавиться прогнозом погоди. І, буває, невтішно висловлюється на адресу метеорологів: не вгадали з дощем або снігом. Але мало хто знає, як працюють українські синоптики і наскільки копітка їхня праця.

Метеоролог - фахівець по погоді, спостерігач і дослідник атмосферних явищ.

Метеоролог - це фахівець, завданням якого є збір і систематизування відомостей про процеси атмосфери, аналіз отриманої інформації, а також підготовка довгострокових прогнозів. Прогнози метеорологів використовують у сільському господарстві, авіації й судноплавстві, містобудуванні. Спостереження за погодою проводяться на метеостанціях, які можуть перебувати як в межах міста, так і на дуже великій віддаленості від житла. Тому метеоролог повинен уміти переносити несприятливі погодні умови й самітність. Метеорологи працюють на метеорологічних станціях і постах, науково-дослідних судах, Гідрометеорологічній службі, інформаційних центрах погоди, аеропортах, морських портах, аерологічних станціях, науково-дослідних інститутах і т. д.

У роботі метеорологи використовують . . . . .

19 листопада - День працівників гідрометеорологічної служби України

День працівників гідрометеорологічної служби в Україні святкується щороку 19 листопада.

Це свято встановлене Указом Президента України №208 / 2003 від 11 березня 2003 року. Державна гідрометеорологічна служба, яка функціонує в системі Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, грає важливу роль в отриманні даних про поточні та очікувані гідрометеорологічні умови. Співробітники Гідрометеослужби збирають і обробляють дані про сучасний кліматі, його змін у майбутньому, можливих коливань, прогнозування і попередження стихійних гідрометеорологічних явищ. Щоденна цілодобова робота гідрологів, метеорологів, синоптиків дає можливість заздалегідь вжити заходів до усунення можливих збитків від небезпечних явищ природи.

Гідрометеорологічна служба України налічує більше 1000 пунктів спостережень за станом атмосфери і водних об'єктів. Щорічно організації гідрометеорологічної служби країни дають близько 275 000 прогнозів і попереджень, у тому числі близько 1 500 оперативних інформацій та спеціальних доповідей; більше 7000 щоденних гідрометеорологічних бюлетенів, близько тисячі агрометбюллетеней, близько 80000 метеорологічних і 100 000 авіаметеорологічних прогнозів, близько 5000 попереджень про небезпечні і стихійні гідрометеорологічні явища. Протягом свого функціонування гідрометеорологічної службі незалежної України вдалося виростити і зберегти головне своє багатство - високоосвічених професіоналів, відданих своїй справі ентузіастів, багато з яких мають державні нагороди, відомчі відзнаки. Завдяки високій кваліфікації, енергії та любові до своєї справи більше ніж п'ять тисяч працівників всіх рівнів дає можливість державній гідрометеорологічній службі належним чином виконувати свої завдання.

19 листопада, День працівників гідрометеорологічної служби України

День працівників гідрометеорологічної служби України

     19 листопада в Україні щорічно відзначається День працівників гідрометеорологічної служби, встановлений Указом Президента України від 11 березня 2003 року № 208/2003.
      

Повсякденна цілодобова робота метеорологів, гідрологів, синоптиків дає змогу завчасно вжити заходів для запобігання можливим збиткам від небезпечних явищ погоди.Протягом свого функціонування гідрометеорологічній службі вдалося виростити і зберегти головне своє багатство - високоосвічених професіоналів, відданих своїй справі ентузіастів, багато з яких мають державні нагороди, відомчі відзнаки. Саме висока кваліфікація, енергія і любов до своєї справи дає можливість гідрометеорологічній службі належним чином виконувати свої завдання.Ваша плідна праця, Ваше ставлення до чіткого виконання завдань  – це приклад для наслідування сучасній молоді. У цей святковий день щиро бажаю стійко долати труднощі й зберегти славні традиції гідрометеорологічної служби. Точних прогнозів, гарної погоди, успіхів у професійній діяльності, здоров'я та добробуту!

З повагою, начальник Рівненського ЦГМ   Б.Масовець

 

Сторінки