населення землі

ООН прогнозує, що населення Землі збільшиться до 2050 року до 9,6 млрд

Департамент економічного і соціального розвитку ООН прогнозує, що населення Землі у 2050 році становитиме більш як 9,6 млрд осіб. Про це повідомляє Центр новин ООН.

"Очікується, що нинішнє населення землі, що становить 7,2 млрд осіб, збільшиться на 1 млрд через 12 наступних років і досягне більш як 9,6 млрд до 2050 року", - зазначається у повідомленні.

Згідно з прогнозом, збільшення населення станеться, в основному, за рахунок країн, що розвиваються. У розвинених державах рівень населення практично не зміниться, за вийнятком Європи, де він скорочуватиметься.

Економістам ООН довелося підкоригувати свій минулий прогноз, оскільки сучасні тенденції свідчать про стрімкіше зростаеея кількості жителів Землі, ніж передбачалося раніше. Так, очікується, що до 2028 року Індія за кількістю жителів обжене Китай. До цього часу населення кожної з цих країн становитиме 1,45 млрд осіб, після чого населення Індії дедалі збільшуватиметься, а Китаю – зменшуватиметься.

На думку експертів, головні причини стрімкого зростання кількості населення - висока народжуваність у країнах, що розвиваються, і глобальне збільшення тривалості життя.