переведення годинника на літній час

Україна знову переходить на літній час

літній час

У ніч на неділю, з 26 на 27 березня 2022 рокуУкраїна знову переходить на літній час.
Жителі країни переводитимуть стрілки годинників на годину вперед.
Як наслідок — світловий день стане на годину довшим.

Переведення годинника на літній час у 2016 році

Перехід на літній час«Літній час», «зимовий час» ... Ці терміни з'явилися понад 100 років тому у зв'язку з виникненням ідеї економити енергетичні ресурси шляхом переведення стрілок годинника вперед і назад. Вперше переведення часу на годину вперед влітку і на годину назад взимку відбувся в 1908 році у Великобританії.

Сама ідея такої економії належить американському державному діячеві, одному з авторів Декларації незалежності США - Бенджаміну Франкліну. Правда, в самій Америці перехід на «літній» і «зимовий» час почався тільки з 1918 року. Сьогодні режим переведення стрілок застосовується на всіх широтах від Канади до Австралії. 78 країн світу зі 192 переводять годинники вперед і назад два рази на рік, про це повідомляє.

Переведення годинника в 2016 році

У країнах Балтії графік переведення годинників на «літній» і «зимовий» час діє до 2016 року, але керівники Литви, Латвії та Естонії впевнені, що Європейська Комісія продовжить його ще на 5 років. «Ми переводимо стрілки годинника, швидше за все, не востаннє, оскільки поки жодна країна Європейського Союзу не піднімала це питання», - сказали в парламенті Литви. Україна також буде дотримуватися зміни часу: в 2016 році 27 березня в 3:00 стрілки годинника будуть переведені на годину вперед.
В Україні відбудеться перехід на літній час.

27 березня 2016 в 3:00
українці переведуть годинник вперед

Але багато країн живуть . . . . .